OCT 29

Zwierzęta domowe a wakacyjny wyjazd
Opublikowany przez: admin | Tagi: hotel dla psów, hotel dla kotów | Data: 2018-03-27

Właściciele czworonogów co roku głowią się co począć z pupilami w czasie urlopu.

Część trafia do rodziny lub znajomych, o ile ktoś zgodzi się zaopiekować zwierzakiem i ma ku temu warunki. Jednak taki przygodny opiekun może nie być do końca kompetentny mimo najlepszych chęci. 

Dobrym rozwiązaniem jest hotel dla psów lub hotel dla kotów. Takie przybytki prowadzone są przez wykwalifikowane osoby, wielbicieli czworonogów.
Oddając psa czy kota na te dwa-trzy tygodnie mamy pewność, że dostaną odpowiednie jedzenie o właściwej porze, wygodne i komfortowe warunki do spania oraz rozrywkę. Właśnie najważniejsza różnica między hotelem a znajomym właściciela jest to co z pupilem robimy poza czynnościami pielęgnacyjnymi. Hotele mają zwykle dość duże wybiegi (dobrym przykładem jest tu Petlandia ), place zabaw, tory przeszkód.
Nie jest to codzienny spacer na smyczy, ale też świetna zabawa, trening komend i przebywanie w większym towarzystwie. Istotne jest też doświadczenie opiekunów w wykrywaniu chorób i ich szybka interwencja. Każda taka placówka współpracuje z weterynarzem, który przy najmniejszej nawet dolegliwości może zwierzęciu pomóc, zaaplikować niezbędne lekarstwo.

Hotel dla psów czy kotów to wybawienie dla rodzin, które chcą wyjechać na zagraniczną wycieczkę, gdzie pupile mają zakaz wstępu. Nie trzeba rezygnować z podróży marzeń. To rozwiązanie, które nie jest drogie, a mamy pewność, że nasz ulubieniec będzie ciekawie spędzał czas i nie zostanie zaniedbany.

Fotografie:

hotel dla psów

hotel dla kotów

Twój komentarz