OCT 29

Wygodne i komfortowe spanie w Poznaniu
Opublikowany przez: Urszula Kownacka | Tagi: noclegi, hotele, poznań | Data: 2012-03-01

Poznań jest czwartym co do wielkości miastem Zachodniej Polski i trzecim ośrodkiem rzemieślniczym.

To również ośrodek o tragicznej historii, niestety fatalnie doświadczone zarówno przez czasy powojenne i pobyt jednostek wrogiej armii bolszewickiej jak i drugą wojnę światową.

Na hotele w Poznaniu istnieje gigantyczne rynkowe zapotrzebowanie. Coraz większa ilość turystów oraz biznesmenów łącznie z rosnącą liczbą inwestycji w Poznaniu idą w parze z rozwojem branży turystycznej. To dowód na to, że hotele Poznań są niezbędne.

Do niezaprzeczalnych atutów Hotel Poznań należą: miejsca do zabaw dla najmłodszych, bezprzewodowy dostęp do internetu na terenie całego obiektu, restauracja Poznań z wykwintnym menu, przystosowanie hotelu do poruszania się w nim osób niepełnosprawnych, współpraca z najlepszą korporacją taksówkarską w Poznaniu jak również najświeższe i najpiękniejsze kwiaty z najlepszej kwiaciarni w Poznaniu.

Restauracja Hotel Poznań jest wymieniana w gronie najznamienitszych w Poznaniu. Oprócz dań dla gości hotelowych nasza restauracja Poznań obsługuje zamówienia a także zlecenia na catering Poznań czy obsługę uroczystości okolicznościowych.

Hotel Poznań to luksusowy hotel w Poznaniu. U nas poczujesz się jak w domu. Unikalna aura naszego hotel Poznań w kapitalny sposób wkomponowuje się w atmosferę relaksu, intymności i odprężenia oraz wypoczynku. Oryginalnym dopełnieniem tej atmosfery będą wykwintne dania serwowane przez naszego kucharza. Nasza restauracja Poznań sprosta wymaganiom nawet najbardziej wybrednych gości w Poznaniu.

Hotel Włoski - hotel Poznań
Dolna Wilda 8
61-552 Poznań
tel. +48 61 833 52 62
fax: +48 61 833 52 61
e-mail: info@hotelwloski.pl
http://www.hotelwloski.pl

Fotografie:

noclegi

hotele

poznań

Twój komentarz